Офіційні правила участі у рекламній Акції  ТРЦ «FORUM LVIV»

під умовною назвою «CAR LOTTERY»

 1. Організатор Акції
  1. Замовником Акції є ПрАТ «Мульті Весте Україна 3» (далі – «Замовник»). Юридична адреса: 04050, м. Київ, вул. Студентська 5-7В, офіс 301.
  2. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «АРТ ОФ МАЙС» . Місцезнаходження Виконавця:   м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/7, оф. 708.  Тел. (044) 369-33-30.
 1. Мета проведення Акції
  1. Акція проводиться в рамках популяризації торгового центру Forum Lviv для збільшення кількості покупців та стимулювання продажів в торгових точках
 1. Тривалість та територія (місце) проведення Акції
  1. Акція проводиться у ТРЦ Forum Lviv за адресою: м. Львів, вул. Під Дубом 7Б (далі – «Місце проведення Акції»).
  2. 3.2.Період проведення акції: 01 серпня – 22 вересня 2018 року, далі – «Період проведення Акції»)
  3. 3.3.Акція складається з наступних етапів:

         Етап 1:  відвідувачі ТРЦ Forum Lviv здійснюють покупку на суму від 1000 грн. що підтверджується наявністю розрахункового документу (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків (далі по тексту «Чек») одним чеком або сукупністю декількох чеків (максимум чотири чеки) в Період проведення акції в усіх магазинах торгового центру. На одну анкету може бути наданий один чек з супермаркету Сільпо.

                        Етап 2: в Період проведення Акції, щоденно з 12:00 до 20:00 (а 22 вересня до 17:30),  у головному атріумі ТРЦ Forum Lviv, 1й поверх на стійці реєстрацій відвідувачам, необхідно пред’явити чек/чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати Персональну реєстраційну картку Учасника (Надалі – Картка Учасника). Після цього Учасник має право приймати участь в розіграші Головного призу. Згідно пункту 5.2.4) Власники та працівники Виконавця та Замовника або представники орендарів ТРЦ Forum Lviv (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ Forum Lviv), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та обслуговування ТРЦ Forum Lviv, в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.

Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни, родичі другої черги та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Виконавця Акції, Замовника Акції, орендарів ТРЦ Forum Lviv

Більш детальну інформацію про Акцію можна знайти на офіційному сайті ТРЦ Forum Lviv http://forum-lviv.com, за телефоном гарячої лінії: +38 (032) 295 69 96, у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/forumlviv) та у промоутера на головній площі ТРЦ Forum Lviv.

 1. Продукція, що бере участь в Акції
  1. В Акції беруть участь товари усіх орендарів ТРЦ Forum Lviv (надалі – Акційні Товари)
 1. Учасники Акції та вимоги до Учасника Акції

5.1. Брати участь в Акції можуть усі дієздатні громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє – та правоздатність) (надалі – Потенційні учасники Акції). Потенційні учасники Акції можуть стати учасниками Акції за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені в розділі 6 цих Правил

5.2.  Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

 1. особи, яким на момент проведення Акції не виповнилося 18 років;
 2. особи, які не виконали умов цих Правил;
 3. нерезиденти України;
 4. власники та працівники Виконавця та Замовника або представники орендарів ТРЦ Forum Lviv (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ Forum Lviv), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та обслуговування ТРЦ Forum Lviv, в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.

Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни, родичі другої черги та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Виконавця Акції, Замовника Акції, орендарів ТРЦ Forum Lviv

 1. будь-які юридичні особи.
 1. Порядок участі в Акції
  1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно вчинити такі дії:
 1. Прийти до Торгового центру в Період проведення Акції (з 08:00 01 серпня по 17:30:00                    22 вересня 2018 року), придбати товар/послугу  на суму від 1000 грн. (Обов’язкова покупка), отримати належним чином оформлений чек на суму від 1000 грн. або декілька чеків (максимум сумуються чотири чеки), на якому мають бути чітко вказані місце (адреса) здійснення покупки, дата та сума покупки. При цьому, реєстрація чеків відбувається щоденно з 12:00 до 20:00 з 1 серпня до 21 вересня, а 22 вересня з 12:00 до 17:59.

         Увага! До участі в Акції приймаються лише Чеки з чіткими даними на суму для Обов’язкової покупки. Покупка повинна бути здійснена в період з 08:00 01 серпня по 17:30:00 22 вересня 2018 року виключно в ТРЦ Forum Lviv. На одну анкету може бути не більше одного чеку з супермаркету Сільпо.

 1. На стійці реєстрації в головному атріумі необхідно пред’явити чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати Персональну реєстраційну картку Учасника (Надалі – Картка Учасника). Після цього Учасник має право приймати участь в розіграші Головного призу.

Картка Учасника має 2 частини: перша відривається та опускається Учасником в лототрон, друга – залишається на зберіганні разом з оригіналом Чеку у Учасника.

 1. Для отримання Картки Учасника, покупець має зареєструвати чек, заповнивши анкету, що містить особисту інформацію Учасника Акції та детальну інформацію про покупку.
  1. 1 (один) чек на покупку Акційного Товару  на  суму від  1 000 грн. дає право на отримання 1 (однієї) Картки учасника. Якщо вартість чеку є більшою ніж 1000 грн учасник акції  має право зареєструвати чек, заповнити анкети та отримати Картки Учасника у кількості, яка є кратною  1000. За одним чеком учасники Акції має право реєстрації у кількості, кратній  1000, але не більше 5 штук за одним чеком.
  2. До участі в Акції допускаються лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції (з 08:00 01 серпня 2018 року до 17:30 22 вересня 2018 року), та заповнені згідно п. 6.1 та з урахуванням п. 6.5
  3. Усі чеки, які внесені в реєстр (з 08:00 01 серпня 2018 року до 17:59 22 вересня 2018 року), беруть участь у розіграші Головного Призу* за умови дотримання Учасниками Акції чинних Офіційних умов.
  4. Учасники Акції повинні зберігати оригінали чеків на придбану продукцію, для підтвердження здійснення покупки.
  5. Один Учасник має можливість зареєструватися необмежену кількість разів для участі в Акції для отримання Призу протягом всього періоду проведення Акції, за умови виконання всіх умов цих Правил.
  6. Беручи участь у Акції, Учасник Акції не вносить ніякої плати, пов’язаної з участю у Акції. Фонд Заохочень Акції та подарункові послуги не формується з внесків Учасників Акції. Замовник/Організатор Акції не отримують винагороду від Учасників Акції за їх участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.
  7. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.
  8. Учасники Акції, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Виконавцю Акції інформацію (включаючи особисту), визначену Виконавцем Акції як необхідну для отримання відповідного Призу Акції.
  9. 3.10.Організатор Акції  залишає за собою виключне право відмовити у реєстрації як Учасника Акції будь-якій особі, Чек якої викликає сумніви щодо його достовірності чи здійснення покупки в  магазинах Торгового центру, а так само, якщо у представника Організатора будуть достатні   підстави вважати, що фізична особа не може брати участь у Акції (не відповідає умовам цих Правил та Умов Акції).
  10. 3.11.Виконавець Акції має право вимагати в Учасника Акції пред’явити оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони заповнювали анкети для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ, в будь-який момент на свій розсуд.
  11. 3.12.Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
 1. дотримуватися вимог даних Правил та Умов Акції та норм чинного законодавства України;
 2. надавати повні, коректні та достовірні відомості, вказані у даних Правилах та Умовах Акції;
 3. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
 4. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі Учасника у Акції.
 5. нести повну відповідальність за те, що Анкета учасника заповнена коректно та відповідно до Правил та Умов Акції
  1. 5.13.Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та Умов Акції  та/або відмовився від надання згоди на обробку його персональних даних втрачає право на подальшу учать у Акції.
  2. Учасники Акції діють особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасники Акції беруть на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням подарункових послуг
  3. Усі анкети, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Призів Акції.
 1. Призовий фонд Акції
  1. Призами Акції є: автомобіль SKODA Fabia Active 1,0 TSI/70kW 5MG – Z5Z5 (колір синій) – 1 штука (надалі – Головний приз)
  2. Призовий фонд Акції обмежений і складає кількість, зазначену в 7.1. цих Правил. Головний Приз Акції призначений для особистого використання Учасниками Акції і не може мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення.
  3. Замовник Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявних Призів Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Замовник Акції повідомляє про них в порядку, передбаченому цими Правилами.
  4. Замовник Акції та/або залучені ним треті особи забезпечують передачу/вручення Головного призу/призів Акції Переможцям Акції. Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Головного призу Акції забезпечується Організатором/Виконавцем Акції відповідно до вимог законодавства України.
  5. Головний приз Акції може бути отриманий Переможцями Акції, тільки на умовах, визначених у цих Правилах.
  6. Зовнішній вигляд і зміст Головного Призу може не відповідати сподіванням Учасників Акції.
  7. Переможець Акції може отримати відповідний Головний приз Акції лише один раз в межах відповідного розіграшу.

8. Проведення розіграшу Головного Призу.

8.1. 22 вересня 2018 року о 18:00 відбудеться розіграш Головного Призу Акції. Розіграш відбуватиметься на головній сцені, що знаходиться н у парковій зоні, прилеглій до ТРЦ Forum Lviv

8.2. Визначення переможця Акції, який зможе отримати Головний Приз (надалі – Головний переможець), буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Анкет учасників, що приймають участь в Акції.

8.3. Головний переможець буде повідомлений про перемогу в Акції одразу в місці розіграшу, Присутність Головного переможця в ТРЦ Forum Lviv  є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу. У випадку відсутності Головного переможця біля сцени, ведучий зобов’язаний зателефонувати за номером телефону, зазначеним в Анкеті, та повідомити Учасника про те, що він є Головним переможцем. У випадку, якщо він знаходиться всередині ТРЦ Forum Lviv, він повинен підійти до інфостійки, звідки у супроводі охорони пройти на сцену. У випадку, якщо Учасник не знаходиться у місці проведення розіграшу, зазначеному в пункті 8.1 та на території ТРЦForum Lviv  , він втрачає своє право на отримання Головного призу.

8.4. Головний переможець пред’являє оригінал документа з  фотокарткою, що засвічує його особу, а саме – паспорт в місці розіграшу Головного Призу. Пред’явлення оригіналу документа з  фотокарткою, що засвічує особу Головного переможця (паспорт), є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу. У випадку, якщо Учасник не пред’являє в місці розіграшу Головного Призу оригінал паспорту, він втрачає своє право на отримання Головного призу

Також Головний переможець надає Виконавцю:

 • копію свого паспорта та реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
 • оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником  Акції всіх умов Акції. Оригінал чеку зберігається у Замовника чи Виконавця Акції та повертається Переможцеві не раніше ніж через 15 календарних днів.  У випадку, якщо Учасник не пред’являє в місці розіграшу Головного Призу оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, він втрачає своє право на отримання Головного призу

8.5. Головний переможець Акції матиме можливість отримати Головний Приз після перевірки Виконавцем оригіналу розрахункового документу (чеку), зазначеного Головним переможцем при реєстрації в Акції, а також за умови надання копії паспорту та ідентифікаційного номеру, у місці проведення розіграшу не раніше ніж на 15 календарний день після проведення розіграшу (за умови відсутності заяви Головного переможця про повернення якісного Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення Головного переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів») та підписання заяви-підтвердження про отримання Головного Призу та згоди на обробку персональних даних. У випадку подання Головним переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за чеком, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України та розірвання  при цьому договору купівлі-продажу, Головний переможець втрачає право на отримання Головного Призу.

8.6. Передача головного призу повинна відбутися не пізніше 20-го календарного дня після дати проведення розіграшу. У випадку, якщо Головний переможець не погоджує дату та час у строк зазначений вище, Виконавець визначає такий строк самостійно і повідомляє Головного переможця. Для отримання Головного Призу Переможець Акції повідомляється Організатором/Виконавцем про дату та місце передачі за контактними даними зазначеними Переможцем в анкеті за три календарні дні до такої дати. Головний переможець зобов’язаний з’явитися у дату та місце зазначені у такому повідомленні. У випадку, якщо Головний Переможець не з’явиться у місце дату та час, погоджену з Організатором, Головний переможець втрачає право на отримання Головного призу.  Головний переможець безумовно і беззаперечно погоджується з умовами Акції, які не підлягають оскарженню

  1. З моменту отримання Головного Призу, Замовник та Виконавець не несуть відповідальності за випадкове знищення чи пошкодження Головного Призу.
  2. Головний переможець має право отримати Головний Приз після  підписання трьохстороннього договору купівлі-продажу Автомобіля (Головного Призу) з Виконавцем Акції та Партнером Акції ТОВ «Єврокар» та акту приймання-передачі Головного Призу.
  3. Головний переможець самостійно несе відповідальність за реєстрацію транспортного засобу в державних органах України та зобов’язується сплатити всі платежі та збори, що пов’язані з такою реєстрацією.
  4. 7.10.Переможець Акції приймає офіційні умови Акції та ознайомлений з тим, що усі податки, платежі та збори, які виникають при оформленні (реєстрації) Головного Призу згідно чинного законодавства, сплачує самостійно.
  5. 7.11.Результати визначення Головного переможця, який отримає Головний Приз, після отримання ним Головного Призу вважатимуться остаточними та не підлягають оскарженню.
  6. 7.12.Замовник/ Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Головного Призу, Замовник/ Виконавець  не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Головним переможцем і прав на одержання Головного Призу. Замовник/ Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
  7. 7.13.Замовник/Виконавець не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця.
  8. 7.14.Замовник/Виконавець не відповідає за будь-які витрати Головного переможця, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Головного Призу.
  9. 7.15.Головний переможець, під час отримання відповідного Головного Призу підписує з Виконавцем заяву-підтвердження про отримання Головного Призу, та згоди на обробку персональних даних, форми яких визначаються Виконавцем, на підставі яких Переможець Акції отримує Головний Приз.
  10. 7.16.У разі вiдсутностi у Головного переможця можливості/бажання використати/отримати Головний Приз з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника,  Виконавець /Замовник не сплачують Головному переможцю  жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Головного Призу.
  11. 7.17.Грошовий еквівалент Головного Призу не видається, заміна Головного Призу іншими товарами/ послугами не допускається.
  12. 7.18.Головний Приз поверненню чи обміну не підлягає

9. Інші умови

9.1. Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Головного переможця шляхом розміщення інформації на сайті: www. http://lviv.multi.eu/ та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/forumlviv/

9.2. Замовник/Виконавець Акції не проводить повторне повідомлення Головного переможця про його перемогу після здійсненого першого дзвінка.

9.3. Замовник/Виконавець Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення Головного Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру в м. Львові, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, тимчасове припинення роботи ТРЦ Forum Lviv у випадку повідомлення про замінування, інші непідвласні контролю з боку Замовника/Виконавця Акцій обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та врученню Головного Призу.

9.4. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання Головним переможцем Головного Призу з будь-яких причин, які не залежать від Замовника/Виконавця Акції, в т.ч. з причини зазначення Головним переможцем неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий Головний переможець позбавляється права на отримання від Замовника/Виконавця Акції будь-якої компенсації.

9.5. Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Головного Призу.

9.6 Переможець акції зобов’язується їздити на авто, брендованому ТРЦ протягом 24 місяців з дати отримання призу .

10. Використання Персональних Даних

10.1 Головний переможець погоджується, що у разі отримання ним Головного Призу, його особисті дані, які були надані Замовнику, а також фіксація самого процесу вручення Головного Призу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Головного переможця, і таке використання ніяким чином Головному переможцю не оплачується.10.2 Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість отримання Головним переможцем Призу Акції / Головного Призу у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Замовника/ Виконавця (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу операторів зв’язку України.

10.2 У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником/Виконавцем Акції. Рішення Замовника/Виконавця Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

10.3.На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:

10.4.1. Власником персональних даних Переможців Акції є Замовник.

10.4.2. Персональні дані Головного переможця обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.

10.4.3. З метою обробки персональних даних обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти ідентифікаційний код, адреса реєстрації.

10.4.4. З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.

10.4.5. Розпорядником персональних даних Переможців Акції є Виконавець та будь-які залучені Виконавцем треті особи, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.

10.4.6. Персональні дані Головного переможця без отримання від нього окремої згоди та/або повідомлення їх не можуть бути передані третім особам для забезпечення вручення Головного Призу. Окрім того, передача третім особам персональних даних Головного переможця без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (коли це потрібно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

10.4.7. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, відповідно до чинного Законодавства. Персональні дані Головного переможця будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для забезпечення вручення Головного Призу

10.4.8. Головний переможець може відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, вказану у цих Правилах, але при цьому він  втрачає право на участь в Акції/отримання Головного Призу.

10.4.10. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції / Головний переможець тим самим надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних.

11. Прикінцеві положення

  1. 7.1.Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
  2. 7.2.У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог діючого законодавства України.
  3. 7.3.Рішення Замовника стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її учасників. Замовник залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Замовник не несе відповідальності за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну Умов Акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Замовника, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає угоду з усіма її умовами..
  4. 7.4.Дані правила можуть бути змінені/доповнені Замовником/Виконавцем протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті www. http://lviv.multi.eu/ та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/forumlviv/
  5. 7.5.Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
  6. 7.6.Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Умовами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов  вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання виграшів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

Виконавець/Організатор:

Товариство з обмеженою відповідальністю

«АРТ ОФ МАЙС»

Юридична адреса: 04116,  м. Київ, вул. Ванди Василевської  14, офіс 44.

Фактична адреса: 01133, м. Київ, вул.  Генерала Алмазова  18/7, оф. 220

р/р 26009381245 в АТ «Райффайзен Банк Аваль» в м. Києві, МФО 380805

Код ЄДРПОУ 34354049

ІПН 343540426598

Свідоцтво платника ПДВ №200080497

Директор департаменту з обслуговування корпоративних осіб

________________________ Теплицька Л.М.

Замовник:

ПрАТ “Мульті Весте Україна 3”

Юридична адреса: 04050, м. Київ, вул. Студентська 5-7В, офіс 301.

Код ЄДРПОУ 35575330

поточний рахунок № 26000010809522

в  ПАТ “УКРСОЦБАНК”

МФО 300023, М.КИЇВ 03150,

вул. Ковпака 29

Уповноважені представники

________________ Новічков А.Г.

________________ Дяченко О.П.